Opinie i rekomendacje.

 Przesłane przez Pary Młode z którymi miałem okazję i przyjemność współpracować. To tylko niewielka część dobrych słów które od nich otrzymałem. Mam nadzieje że pomogą Wam w podjęciu dobrej decyzji.


{ SYLWIA & PRZEMEK }

 

„Bartku, bardzo dziękujemy Ci za profesjonalizm, jakim wykazałeś się w dniu naszego ślubu. Dzięki niesamowitej dyskrecji, sprawiłeś, że czuliśmy się bardzo swobodnie przed Twoim obiektywem, co można podziwiać na fotografiach. W subtelny i bardzo romantyczny sposób, zatrzymałeś najważniejsze momenty, nasycone emocjami, małym stresem i miłymi wspomnieniami. Dzięki Tobie stworzyliśmy album ślubny, którego można nam pozazdrościć 😉 Z czystym sercem będziemy Cię polecać” 🙂

 

 

 

 


{ KASIA & KUBA }

„Dla wielu, ślubna sesja zdjęciowa kojarzy się z pozowanymi, ustawianymi kadrami, pozbawionymi emocji i naładowanymi sztuczną atmosferą. Fotografie ślubne Bartka całkowicie przeczą temu stereotypowi- to zdjęcia, które przerastają najśmielsze oczekiwania. Uchwycone są na nich nie tylko spojrzenia, gesty i szczegóły, ale przede wszystkim emocje. Współpraca odbywa się na najwyższym poziomie od samego początku- kontakt, ustalanie szczegółów, poprzez wykonanie i obróbkę, aż po prezentację zdjęć. W czasie sesji nie brak profesjonalizmu, ale też luźnej, pozytywnej atmosfery, co sprzyja powstaniu niebanalnych fotografii. Dzięki temu wszystkiemu plener ślubny jest nie tylko fantastyczną, profesjonalnie wykonaną pamiątką, ale też wyjątkowym i niezapomnianym wspomnieniem.”

{ BEATA & PAWEŁ }

Beata & Paweł „Wybór fotografa ślubnego jest dość ciężką sprawą, a jakże ważną- po TYM dniu oprócz wspomnień w głowach i współmałżonka w łóżku to właśnie zdjęcia są najlepszą pamiątką. Na etapie wyboru fotografa ogląda się masę portfolio, przegląda blogi, fora itp. i wybiera się tego, którego zdjęcia ślubne wydają nam się najciekawsze… Ale zdjęcia to dopiero efekt końcowy (połączenie pracy człowieka i komputera), a w czasie ich powstawania wielką role odgrywa atmosfera pracy, relacje w trakcie ich tworzenia, „niewidoczność” w czasie trwania ceremonii i wesela, umiejętność wychwycenia emocji i moment uchwycenia ruchu (bez konieczności powtarzania ujęcia) …i to wszystko, a nawet więcej odnaleźliśmy we współpracy z Bartkiem!!! W czasie całego dnia spędzonego z nim mogliśmy liczyć na luźną atmosferę, profesjonalizm i poświęcenie 😀 A do tego plener przerósł nasze oczekiwania- pomysłowość, otwartość, chęć współpracy i pozytywna energia…. efekt jaki jest każdy widzi 😀

Bartku, WIELKIE DZIĘKI 🙂

„ps. jeśli jesteście nieśmiali i nie chcecie tego w sobie zmieniać to nie decydujcie się na współpracę z Bartkiem- możecie nie nadążyć za żywiołem jaki w nim drzemie :P”


 

{ KASIA & ŁUKASZ }

” Bartku, dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia! Przede wszystkim za wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Fotografie, które otrzymaliśmy od Bartka będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Pełny profesjonalizm, cierpliwość i wytrwałość – Bartku dzięki Tobie wytrzymaliśmy cały plener , rewelacyjne pomysły na scenerię. Z czystym sumieniem polecamy usługi Bartka. ”