Cennik fotografii ślubnej.

Cennik fotografii slubnej, który stworzyłem oparty jest na 10-godzinnym okresie czasowym. Podzielony jest na część reportażową, wykonywaną w dniu Waszego ślubu (10h) oraz część plenerową, wykonywaną w innym dniu (4h). Zakres mojej pracy uzależniony jest od organizacji dnia Waszego ślubu oraz godziny rozpoczęcia ceremonii ślubnej. To Wy decydujecie czy mam zacząć fotografować od przygotowań do pierwszego tańca, ponieważ Wasze przyjęcie ślubne kończy się krótkim przyjęciem obiadowym, czy zaczynamy Naszą współpracę od ceremonii w kościele do godziny 1.00 w nocy.

Jeżeli podejmiecie decyzję żebym był obecny od przygotowań, czyli ubierania panny młodej, do 1.00 w nocy wtedy poszerzamy zakres godzinowy i dopasowujemy go do Waszych potrzeb. Jest to najlepsze rozwiązanie ponieważ nie musicie płacić za 14 godzin mojej pracy skoro mam pracować na przykład tylko 12 godzin. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie ponieważ do pakietu można dołożyć dowolną ilość godzin.

Godzina 1.00 w nocy jest najpóźniejszą godziną zakończenia fotografowania. Jest to moment po wszystkich najważniejszych chwilach ślubu jak np. tort weselny, podziękowania dla rodziców czy oczepiny.

Następnie decydujecie sami czy chcecie abyśmy zaplanowali plener ślubny innego dnia, czy zrealizujemy wspólnie krótki plener w dniu ślubu. Plener w dniu ślubu jest bezpłatny. Opcja pleneru ślubnego wykonywanego w Krakowie lub poza nim nie jest przymusowa i zależy tylko od Waszej chęci.

 

Najważniejsze czynniki wpływające na ostateczną cenę usługi fotografii ślubnej:

 

-Czy chcielibyście wykonać sesję narzeczeńską??

-Ilość godzin w dniu reportażu ślubnego.

-Czy zamawiacie plener ślubny innego dnia?

-Czy chcecie abym był obecny podczas poprawin?

-Czy chcecie powiększyć swój album ślubny do większego rozmiaru?

-Czy zamawiacie dodatkowe albumy ślubne np. dla rodziców?

-Gdzie odbędzie się ślub i przyjęcie? Jeśli ślub jest więcej niż 50 km od Krakowa wtedy naliczana jest opłata za każdy kilometr.

-Jeśli Wasz ślub odbywa się w tygodniu, a nie w sobotę lub niedzielę, to otrzymacie rabat na wykonanie całej usługi fotografii ślubnej.

Jak widzicie jest kilka czynników, które wpływają na cenę końcową. Podałem tu te najważniejsze. Proszę Was abyście wysyłając mi pytanie dotyczące wolnego terminu  Waszego ślubu, podali mi jak najwięcej informacji i szczegółów abym mógł przesłać ofertę, która odpowie na wszystkie Wasze pytania.

 

Zapraszam

Bartłomiej Zegadło