Jestem szczęściarzem, ponieważ udało mi się połączyć pracę ze swoją największą namiętnością jaką jest fotografia ślubna. Obiektyw pozwala mi na ocalanie od zapomnienia najpiękniejszych chwil w życiu zarówno moim jak i innych ludzi. Takim szczególnym momentem, który pełni ważną funkcję w życiu każdego człowieka jest ślub. Moment, w którym mówicie sobie „Tak” jest niepowtarzalny i dlatego warty uwiecznienia. Miałem okazję fotografować śluby wielu par i jestem pewny, że emocje towarzyszące tej chwili są wyjątkowe. Wiele par przyznało, że po obejrzeniu zdjęć ślubnych mojego autorstwa, odczuły na nowo emocje, które towarzyszyły im w dniu ślubu.

Reportaż ślubny to coś więcej niż kilka zdjęć to zbiór emocji i momentów uchwyconych na fotografiach. Towarzysząc Parze Młodej w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela mam szansę pokazać na zdjęciach niezapomnianą atmosferę tego dnia. Pracuję tak, aby nie rozpraszać Państwa Młodych, którzy są pogrążeni w przygotowaniach i nieco stremowani. Spoglądam na nich przez obiektyw, rejestrując napięcie i oczekiwanie, następnie wzruszenie, i ogromną radość.

Jeśli zainteresowały Was moje zdjęcia zapraszam do kontaktu ze mną oraz na spotkanie w celu przedstawienia pełnej oferty oraz, w razie podpisania umowy, omówienia naszej dalszej współpracy.

 

Fotograf ślubny-Bartłomiej Zegadło

Telefon: +48 784 546 747
Adres: ul.Raciborska 18
30-428 Kraków woj.małopolskie
Godziny otwarcia: 9:00-20:00
E-mail: bzegadlo@wp.pl
E-mail: info@bartlomiejzegadlo.com

Fotograf na ślub Kraków